TEKS-PRO

Teks-Pro Promosyon Tekstili ve İş Kıyafetleri


Teks-Pro Promosyon Tekstili ve İş Kıyafetleri

Şirketimiz 08.07.2010 tarihinde kurulmasına rağmen şirketimizin kurucu ortaklarının 15 yıllık iş tecrübesi ve tecrübeli ekibi ile promosyon tekstili ve iş kıyafetleri konusunda Ümraniye’deki müstakil binasında 1.400 metrekarelik alanda profesyonel bir “Promosyon Tekstili ve İş Kıyafetleri" firması halinde yurtiçi ve yurt dışına hizmet vermektedir.

Dünyada belki de ilk kez, ciddi bir promosyon ve iş kıyafeti sektörü tecrübesine sahip profesyonellerce, bu konuya özgü bir tekstil imalatı yapılanmasına gidilmesi, bu tür ürün talep eden şirketlere, tam anlamı ile istedikleri renklerde, ihtiyaçlarına en uygun tekstil ürününü, firma veya ürünün logoları ile bezenmiş bir şekilde tasarlanması ve üretilmesinin başarılması sonucunu doğurmuştur.

Şirketimiz dış ve iç pazara yönelik iş elbiseleri üretimi, okul kıyafetleri üretimi, özellikli dokuma ve örme kumaş üretimi ve satışı konusunda hizmet vermektedir.

Tekstil sektöründeki en son yenilikleri takip eden firmamız, özellikle organik pamuk, nano teknoloji, teknolojik elyaflardan üretilen kumaşlar, dokuma kumaşlarda yanmazlık, geç tutuşurluk, su geçirmezlik, soğuk ve sıcak hava şartlarına dayanıklı kumaşların gerekli özellikleri gösteren sertifikaları ile üretimini de sürdürmektedir.

Örme ve Dokuma ürünlerin, firmaların kurumsal özelliklerini ve renklerini içeren tasarımlar profesyonel bir ekiple yapılmakta ve imalatı müşterilerimizin arzu ettikleri şekilde gerçekleştirilmektedir.

2011 yılı için hedefimiz, direkt ihracat yaptığımız Avrupa ülkesi sayısını ve Türkiye de hizmet verdiğimiz kurumsal firma sayısını arttırmak.
Tamamı AB normlarındaki üretim prosedürleri ve kalitesi ile, Promosyon Tekstili ve İş Kıyafetleri konusunda, Türkiye`nin en profesyonel yapılanmasına sahip olan TEKS PRO dünyanın en ünlü firmaları için milyonlarca adet özel firma renkleri ve logoları ile tam o "ŞİRKETLERE ÖZEL" tekstil ürünlerini yaratacak olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Siz de, Dünya kalitesinde, dünyanın seçerek onayladığı ürünlerle firmamızı tanımak istiyorsanız, şu an doğru adrestesiniz.

Her türlü talebiniz ile ilgili firmamızla direk irtibata geçmenizi rica eder, işlerinizde başarılar dileriz.

Marka Tescil belgemiz için tıklayınız.TEKS-PRO


Teks-Pro Promosyon Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2010
Tüm hakları saklıdır.

 


Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlandı. Positive SSL