TEKS-PRO

İşçi Kıyafetleri Hayat Kurtarır


İşçi Kıyafetleri Hayat Kurtarır

Çalıştığınız kurum ve kurulaşa özel işçi kıyafetleri kimi zaman hayatınızı kurtarabilir. Bir kıyafet nasıl hayat kurtarabilir demeyin. Alabileceğiniz en ufak önlemler bile yaralanmaların ve hatta can kayıplarının önüne geçebilmektedir.

 

Türkiye’de iş kazalarını sonucu oluşan yanıklarda birçok işçi hayatına eskisi gibi sağlıklı devam edememektedir. Türlerine göre farklılık gösteren yanıklar, birinci, ikinci veya üçüncü derece yanık olarak değişiklik gösterebilir. Eğer bu tür olmasını hiç istemeyeceğimiz kazaların önüne geçmek istiyorsanız, çalıştığınız kuruma ait işçi kıyafetleri giymeli ve güvenlik önlemlerini mutlaka dikkate almalısınız.

 

Çalışma Ortamınız Riskli Mi?

 

Eğer çalışma ortamınızda yüksek ısı bulunuyorsa mutlaka buna uygun işçi kıyafetlerini tercih etmelisiniz. Oluşabilecek herhangi bir temas veya sıçrama sonucu derinizde kalıcı hasarlar bırakabilir. Buda dönüşü olmayan bir hata ve hatta işçi ölümlerine bile yol açabilir.

Çalışma ortamınızda riskli etkenler bulunuyorsa alev almayan işçi kıyafetleri birinci tercihiniz olmalıdır. Bu sayede erkenden güvenlik önleminizi almış ve oluşabilecek kazalara dur demiş olacaksınız.TEKS-PRO


Teks-Pro Promosyon Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2010
Tüm hakları saklıdır.

 


Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlandı. Positive SSL