TEKS-PRO

İşçi Kıyafetleri Neden Önemlidir?


İşçi Kıyafetleri Neden Önemlidir?

Her sektörün kendine has işçi kıyafetleri bulunmaktadır. Bu iş elbiseleri gerek kurumsal kimliği ön plana çıkartmak gerek de iş güvenli hususlarında oldukça önemlidir ve yasalar tarafından belirlenmiştir.

İşçi Kıyafetleri Her Sektörde Yer Alır!

İşçi kıyafeti dendiğinde akla öncelikle belirli sektörler gelmektedir. Örneğin garsonlar, inşaat işçileri vteknik servis görevlileri bunlardan bazılarıdır. Fakat işçi kıyafetleri çok daha geniş bir alana yayılmaktadır ve her sektörden işçiler kendi beklentilerini karşılayabilecek bir kıyafet ile çalışmalıdır. Ayrıca marka ve firmaların da kurumsallığını ön plana çıkaran öncelikli husus iş elbiseleridir.

İş Elbisesi Neden Önemlidir?

Küçük bir örnekle iş elbisesi neden önemlidir sorusunu yanıtlayalım. Hastanedeki hemşireler, idari personeller, doktorlar, temizlik görevlileri, hasta bakıcılar ve güvenlik personellerinin olduğu oldukça geniş bir çalışan yelpazesi vardır. Her bölümün de kendi içinde farklı bir dağılımı bulunmaktadır. Örneğin hemşireleri düşünecek olursak; Doktor asistanıameliyathane hemşiresikat hemşiresi ve acil hemşiresi gibi çok farklı alanlar da hemşireler bulunmaktadır. Her departmanın kolayca birbirinden ayrışabilmesi için işçi kıyafetleri devreye girer. Her kıyafet farklı departmanı temsil etmektedir. Ayrıca hijyen açısından da iş elbiseleri oldukça önemlidir. Bu örneğe bakınca sadece hastane çatısı altında onlarca farklı işçi kıyafetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Tüm ürünlerin farklı renk, desen ve yaka şekilleriyle dikilerek ve logo tercihleriniz göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Tekspro olarak dünya standartlarında işçi kıyafetleriüretmeye devam ediyoruz. Sizde markanızı bir adım öne taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.TEKS-PRO


Teks-Pro Promosyon Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2010
Tüm hakları saklıdır.

 


Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlandı. Positive SSL