TEKS-PRO

İşçi Kıyafetleri Çeşitleri


İşçi Kıyafetleri Çeşitleri

İşçi kıyafetleri çeşitleri denilen husus sektörlere özel olarak dikilmesi ve dikim sırasında uyulması gereken prosedürlerin olduğu bölümdür. Merak edilen bu konuyu başlıklar halinde sizlere sunmak, daha net ve anlaşılır olmamızı sağlayacaktır.

Prosedüre uyulması gereken işçi kıyafetleri hususunda akla ilk gelen özel güvenlik kıyafetleridir. Çünkü özel güvenlik kıyafetleri bazı yasal çerçeveler ışığında hazırlanmaktadır. İşçi elbiseleri eğer prosedürlere uygun olarak üretilecekse çok dikkat edilmelidir.

Öncelikle özel güvenlik kıyafetleri renk açısından polis, jandarma ve benzeri üniforma renklerine benzememesi gerekmektedir. Ayrıca logo ve diğer kıyafet üzerindeki ibareler de benzerlik göstermemelidir. İşte Tekspro'nun özgün tasarımları tam bu noktada devreye girmektedir. 

Özel güvenlik kıyafetlerinin arka kısmında mutlaka "Özel Güvenlik" yazısı bulunmalı ve bu yazı Türkçe olarak yazılmalıdır. Ayrıca fosforlu olarak şeritler çekilerek belirgin hale getirilmelidir. Bu hususlar prosedürleri yerine getirme açısından oldukça önemlidir.

Güvenlik personelinin rahat hareket edebilmesi için pantolon dikimine ekstra özen gösterilmesi gerekir. Ayrıca pantolonlarda da güvenlik için bulunması gereken ekipmanları taşıyabilmek adına ekstra bölümler oluşturulmalıdır.

İşçi kıyafetleridikiminde kumaş ve diğer malzemeler kadar tasarım özgünlüğü de büyük önem arz etmektedir. Nasıl ki firmanız için logo veya kurumsal kimlik oluştururken farklılık istiyorsanız işçi kıyafetlerinde de haklı olarak bu özgünlüğü bekleyeceksiniz. Biz Teksproekibi olarak size bu sözü veriyoruz. Gelin, ayrıntılı olarak konuşalım.

 

☎0 216 505 74 34TEKS-PRO


Teks-Pro Promosyon Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2010
Tüm hakları saklıdır.

 


Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlandı. Positive SSL